Saksa kaubamärk Koziol on juba aastaid tõestanud, et disaini ei saa võtta liiga tõsiselt, kuid ökoloogiat küll! Kõik tooted on valmistatud vastupidavast plastikust ja tõestavad, et nutikas disain tähendab eelkõige funktsionaalsust: sellest ka purunematu Kozioli lauanõud purunematuid, korduvkasutatavaid Tasche kotte, mis on ideaalsed ostude tegemiseks kilekottide asemel, või praktilist, kergesti käsitsetavat ja puhastatavat Tasche kotti. Koziol köögitarvikud.
2022. aastal muutus ettevõte 100% jätkusuutlikuks kaubamärgiks, iga toode on valmistatud vähemalt 50% ulatuses biokristallist plastist ja 2021. aastal sai Koziol 100% süsinikuneutraalseks sertifikaadi tänu süsinikdioksiidi jalajälje radikaalsele vähendamisele tootmisprotsessi käigus ja uute jätkusuutlike puuistanduste rajamisele.

314 toodet

Kozioli kaubamärgi ajalugu ja filosoofia

Koziol on Saksa kaubamärk, mis on nime saanud oma asutaja Stephan Kozioli järgi ja mis toodab sisustus- ja köögiaksessuaare, mis meeldivad kõigile neile, kes hindavad huumoritunnet ja tarbekunsti kategooriasse kuuluvaid igapäevaseid esemeid. Sest vastavalt brändi filosoofiale, mis peegeldub kõige paremini selle Art At Work loosungis, on pintsel lihtsalt pintsel..... välja arvatud juhul, kui tegemist on Kozioli pintsliga, mille kõik tooted on unikaalse isiksuse, atmosfääri ja iseloomuga. Tänu oma ainulaadsele disainile, suurele praktilisusele ja funktsionaalsusele ning kvaliteetsele plastikule, millest ettevõtte tooted on valmistatud, ei jää nad sügavale kapi alla ja ei tolmu täis, vaid aitavad oma kasutajatel igapäevaselt mitmesuguste majapidamistööde juures, lisavad värvi interjöörile, panevad naerma ning kutsuvad esile lõbu ja kohtumisi sõpradega.

Koziol kaubamärgi pakkumine

Saksa brändi lai valik hõlmab selliseid dekoratiivseid esemeid nagu sisustus - kellad, ajakirja- ja ehtekorvid, jalanõud või prügikastid. Living-kollektsiooni äärmiselt oluline osa on ulatuslik valgustite kollektsioon, mille esirinnas on tuntud valgustid Stella, Josephine või Orion, samuti Spheres - dekoratiivsete paneelide kollektsioon , mis aitab piiritleda siseruumide tsooneid, rikastada neid intrigeerivate vormidega ja värvida neid elavate värvidega.

Garden nime all kogutud tootesari kutsub brändi iseloomulikku disaini aeda, samas kui Koziol vannitoakollektsioon võimaldab teil varustada oma vannituba kõigi vajalike praktiliste, kuid samas rõõmsameelsete ja võluvate aksessuaaridega. Köögitarvete sari Basic on austusavaldus tuntud disaineri Ole Palsby andekusele, samas kui söögitarbed kollektsioonidest Rio, Koziol Crystal või Rondo tagavad parima disaini grillimisel, piknikul, puhkusel ja aias.

Väga populaarsed on kaubamärgi fännide seas Tasche kollektsiooni kotid. Lai valik suurusi ja äärmiselt rikkalik värvipalett on muutnud need kotid sobivaks nii sisseoste tehes, puhkusel, rannas kui ka aias. Samamoodi naudivad Bottichelli ja Pottichelli kollektsioonide kausid, kausid ja kausid, mis sobivad hästi mitte ainult vannitoas, vaid ka kontoris, köögis või aias, sarnaselt laia funktsionaalsust ja ettevõtte klientide tunnustust. Viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, tasub mainida Babelli taldrikut, mis on absoluutne bestseller ja ideaalne toode, olgu see siis suvepidu või jõulupidu. Magustoidud või puuviljad, mida esitletakse ja serveeritakse teie külalistele koos Babelli taldrikuga, saavad hoopis teise maitse - maitse Kozioli parimast ja rõõmsameelsest disainist.