Taani kaubamärk Rosendahl Copenhagen asutati 1984. aastal. Seda iseloomustavad lihtsad vormid ja pakutavate toodete funktsionaalsus. Selle põhjuseks on see, et tootja lähtub sellest, et kasutajad saaksid kasutada ilusaid esemeid igapäevaselt, mitte ainult pidulikel puhkudel . Kategooria ettepanekud Rosendahl köögi tarvikud on näide funktsionaalsuse ja elegantsi täiuslikust ühendusest.

Üks Rosendahli kaubamärgi kõige ulatuslikumaid ja populaarsemaid sarju on kollektsiooniga Grand Cru - lauanõude ning köögi- ja söögitoa aksessuaaride kollektsioon. Kõiki kollektsiooni elemente iseloomustab kokkuhoidlik vorm ja harmoneerivate materjalide - portselan, klaas või puit - kasutamine. Kollektsioonile omane kaunistus lisab lihtsatele vormidele vaheldust ja muudab Grand Cru aksessuaarid eksimatuks!

219 toodet

Rosendahl Copenhagen pakub laia valikut tooteid ja aksessuaare köögi ja söögitoa jaoks. Unikaalsed, sageli käsitsi valmistatud tooted avaldavad muljet oma elegantsi ja kõrge kvaliteediga tööga. Enamik neist on valmistatud väärilistest materjalidest, nagu puit, marmor, portselan või kvaliteetne roostevaba teras.

Alates 1984. aastast on Rosendahli kaubamärki seostatud praktilise ja lihtsa taani disainiga, mis on kättesaadav kõigile, kes soovivad skandinaavia vaimu. Kaubamärgi filosoofia on toota esemeid, mis vaatamata oma uimastavale vormile ja väga kvaliteetsele teostusele sobivad sagedaseks ja isegi igapäevaseks kasutamiseks. Nende eesmärk on saada majaelaniku elu lahutamatuks osaks, elemendiks, mis lisab ilu ja võlu rutiinseks peetavatele tegevustele.

Rosendahli kaubamärgi disainerid usuvad, et kõige tähtsam on leida tasakaal kauni disaini, funktsionaalse disaini ja toorainete mõistliku kasutamise vahel. Koostöö parimate disaineritega säilitab Rosendahli kaubamärgi pakkumise kõrge taseme ja tagab Skandinaavia disaini traditsiooni säilimise.