Sellelt leheküljelt leiate väikeste suurustega rätikuid. Kõige kompaktsemad neist on 30x30 cm suurused, samas kui suurimad ei ületa 70 cm pikkust. Kui otsite näorätikut, märgistage filtrites väiksemad suurused. Puuvillased rätikud sobivad ideaalselt õrna näonaha kuivatamiseks. Vaadake suuremaid suurusi, kui kavatsete osta käterätte.

Väikesed puuvillased rätikud sobivad hästi mitte ainult vannitoas, vaid ka köögis või jõusaalis. Vaatamata oma väiksusele on need üllatavalt imavad, eriti kui need on valmistatud kasutades froteekangas. FormAdore'is on käsi- ja näorätikute valik väga lai - pakume sadu eri disainide ja värvidega tooteid. Kui te hindate tagasihoidlikku klassikat, siis panustage must rätik, hall või valge.

76 toodet

Kui otsite väikesemõõtmelisi rätikuid , on meil teile hea uudis - olete õiges kohas. FormAdore'ist leiad hea kvaliteediga väikesed rätikud, mis osutuvad kasulikuks mitte ainult vannitoas, vaid ka näiteks jõusaalis. Need on suurepärane valik neile, kes otsivad näo ja käte pühkimiseks mõeldud mudeleid.

Näorätik - lai valik FormAdore'is

Kas teadsid, et näorätikut otsides ei peaks lähtuma mitte ainult toote suurusest, vaid ka materjalist, millest see on valmistatud? Lõppude lõpuks on nägu tundlik kehaosa, seega peaksite selle kuivatamiseks valima võimalikult õrna materjali. FormAdore'is oleme sellest täiesti teadlikud, mistõttu leiate meie pakkumisest peamiselt puuvillaseid rätikuid, mille tootmiseks kasutatakse froteekangast.Froteerätik ei kuivata teie nägu mitte ainult hästi, vaid ei ärrita seda ka. Lisaks on seda tüüpi mudelid väga huvitava struktuuriga, nii et neil on ka suurepärane dekoratiivne funktsioon.

Millise suurusega rätikud peaksin valima oma näo ja käte jaoks?

Kui valite puuvillaseid käsi- ja näorätikuid, pöörake tähelepanu ka nende suurusele. FormAdore'is pakume teile peamiselt 30x30 rätikuid - neist piisab edukalt eespool nimetatud kehaosade pühkimiseks. Väike rätik mahub hõlpsasti käekotti, nii et saate selle reisile kaasa võtta ja kasutada seda alati, kui vaja. Seda tüüpi rätik sobib suurepäraselt ka lastele - mitte ainult kodus, vaid ka lasteaias. Meie lai värvivalik tähendab, et teie väike laps valib kindlasti midagi talle sobivat. Kui te aga olete huvitatud veidi suurematest vannitoarätikutest, siis on meil FormAdore'is ka muudes suurustes kaupu. Kuidas oleks siis 30x50 rätikuga? See mudel sobib ideaalselt näiteks külalistele mõeldud vannituppa. Meie pakkumiste hulgas on ka suured vannirätikud, mille jaoks on meie pakkumises eriline koht - suunduge sinna, kui otsite seda tüüpi artikleid! Või äkki soovite minna sammu võrra kaugemale ja osta vannikinnas, mis muudab teie vannitoa paremaks ja võimaldab teil teha oma vannitoas spaa? Oleme valmistanud ka teile erilisi kaupu!