Ei ole kahtlust, et köögimörtel on üks neist aksessuaaridest, mille disain on nauditav! Disainerid näevad palju vaeva, et luua mitte ainult praktiline, vaid ka äärmiselt stiilne vahend vürtside ja maitsetaimede purustamiseks ja jahvatamiseks. Kõige populaarsemad on kivimörtid (graniit, marmor), kuid väga populaarsed on ka veidi peenemad keraamilised või portselanist mördid. Huvitav alternatiiv on ka malmist mürsud.

Aga maailm ei lõpe köögimürskudega! Allpool leiate ka laia valiku vürtsiveskid, tšillide, Tonka ubade, köömnete jahvatamiseks... Oleme loonud ka spetsiaalse, eraldi kategooria muskaatpähkliveskid. Traditsioonide austajad võivad valida käsitsi kasutatava vürtsiveski, samas kui need, kes hindavad mugavust, võivad valida elektrilise veski.

53 toodet

Köögimörtel ja vürtsimeski on tarvikud, mis peaksid olema igas köögis olemas. Värskelt jahvatatud lemmikvürtsid lisavad valmistatud roogadele veelgi sügavama maitse ja ainulaadse aroomi.. FormAdore'is ootab sind lai valik veskeid ja mürske - vaata ise järele!

Miks kasutada vürtsiveskit?

Vürtsiveskid on äärmiselt praktilised seadmed, mis on loodud aromaatsete roogade ja maitseainete armastajatele üle kogu maailma. Vürtsid värskelt jahvatatud enne toidule lisamist lisavad toidule iseloomu ja täidlase maitse.. Kas teil on vaja soola- ja pipraveskivõi soovite jahvatada oma lemmik idamaist vürtsi, vürtsimeski sobib ideaalselt igaks otstarbeks.. Kas teil on vaja soola- ja pipraveskit või soovite jahvatada oma lemmik idamaist vürtsi, vürtsiveski sobib igal juhul suurepäraselt. FormAdore'is on meil ka valik erilisi muskaatpähkli veskid.

Vürtsiveski - elektriline või käsitsi?

FormAdore'i pakkumisest leiate nii elektriline vürtsiveski ja käsitsi kasutatav vürtsiveski.. Milline neist osutub paremaks valikuks? Kõik sõltub teie isiklikest eelistustest. Kui te hindate mugavust, elektriline vürtsiveski peaks vastama teie ootustele.. See võimaldab teil ilma vaevata ja väga lühikese ajaga täpselt jahvatada vürtse. Käsitsi kasutatav vürtsimeski on lahendus traditsioonilistele kokkadele, kes eelistavad kõike ise teha.kes eelistavad toiduvalmistamisel kõike ise teha. Käsitsi kasutatav vürtsiveski toimib sama hästi kui elektriline vürtsiveski.

Milleks kasutatakse mördi?

Vürtsimörtel to suurepärane alternatiiv veskile. Toodet kasutatakse selleks, et vürtside purustamine, jahvatamine ja purustamine ning maitsetaimede segude valmistamine.. Samuti võite kasutada mörsrit aromaatsete marinaadide valmistamiseks või pähklite purustamiseks. Spetsiaalne mörsris olev pesto võimaldab teil sõtkuda taimseid kompositsioone ja vürtsisegusid. Mördi abil saab vürtside paksust kohandada vastavalt valmistatavale toidule, mistõttu üha enam inimesi ei kujuta oma kööki ette ilma selle tarvikuta. Lisaks, mördi on stiilne kaunistus peaaegu iga köögi interjööri.

Köögimördi tüübid

On olemas palju erinevaid mürsud. Need on tavaliselt valmistatud kindlatest ja vastupidavatest materjalidest. Kui otsite äärmiselt vastupidavat toodet, oleks malmist mördi kasutamine hea valik. See on palju raskem kui teised ja võimaldab jahvatada isegi kõige raskemaid vürtse, nii märjalt kui ka kuivalt.nii märg kui ka kuiv. Hea maine on ka pika kasutuseaga kivimört (nt graniitmört). (nt graniitmört või marmormört) on samuti hea maine.. Messingist mürsk paistab silma ka kvaliteetse tööga. Tänu oma originaalsele disainile on sellel ka dekoratiivne funktsioon.. Keraamilised ja portselanist mürsud on meie köögis kõige sagedamini kasutatavad tooted, mis võimaldavad maitsetaimede mahla välja pressida ja kuiva vürtsi jahvatada. Ka puitmört võib olla suurepärane valik - kuid tasub tähelepanu pöörata kasutatavale materjalile. kuid tasub tähelepanu pöörata sellele, millisest puidust see on valmistatud.. Nii välditakse instrumendi soovimatut värvimuutust ja deformeerumist.

Lai valik maitsetaimede ja vürtside tarvikuid - ainult meilt.

FormAdore'ist leiate ka ravimtaimede potidkus saate kasvatada oma lemmikürte. Hoolitsege nende eest, et saaksite värskeid, aromaatseid lehti tükeldada koos ravimtaimede lõikurid, lõikurid ja hakkurid. Ja kui soovite neid meie jahvatajatega peenestada, on stiilne vürtsikonteinerid.