Tordil on see, et duši alt väljudes on pehme vannirätik! Siin on mõned värvilised puuvillased rätikud (mõnedes on ka veidi lina või polüestrit), mis muudavad sellise igapäevase ülesande nagu keha kuivatamine pärast vanni kindlasti meeldivamaks. Vaadake, kui suur on valik ainuüksi rätiku suuruse osas! Meil on kõige populaarsemad (70x140, 50x100), aga ka vähem levinud (70x180 või 60x110).

Valdav enamik allpool esitatud ettepanekutest on froteerätikud, kuid on ka mõned vahvlirätikud. Kõige rohkem rõõmu ootab aga mitmekesiste värvivariatsioonide austajad :) Kuigi me ei ole unustanud ka klassikalisi armastajaid, kes valivad tagasihoidlikumaid ettepanekuid: valged rätikud, must või hall. Valige kvaliteetsed rätikud, et neid aastaid nautida.

141 toodet

Pehmed, imavad, kiiresti kuivavad ja sobivad oma disainiga vannitoa stiiliga - rätikud on iga vannitoa sisustuse oluline osa. Avastage FormAdore'i lai valik vannirätikuid.

Rätikud - iga kodu oluline aksessuaar

Raske on ette kujutada vannituba ilma vannirätikuteta või käte- ja näorätikuteta, basseini või trenni minekut ilma jõusaalirätikuta, puhkust ilma rannarätikuta ja saunasse minekut ilma sobiva saunarätikuta. FormAdore'i tootevalikust leiate laia valiku erineva disaini, suuruse ja värviga rätikuid, mis erinevad oma kasutuse ja valmistusmaterjali poolest. Üks on aga kindel - kõik meie valikus olevad rätikud on meeldiva ja meeldiva puudutusega, kiiresti kuivavad ja imavad niiskust suurepäraselt. Meil on ka suur valik funktsionaalseid riputusklambreid ja hoidikuid, mille hulgast saate valida - vaadake neid ja leidke endale sobivaimad.

Mida peaksite vannirätiku valimisel arvestama?

Vannirätik, vahvlirätik, suured vannirätikud või äkki vannirätikud? Meilt leiad kvaliteetseid vannirätikuid, kui valid mõne elemendi põhjal, millise valida. Mis need on?

  • Materjal

Froteerätik, puuvillane rätik või äkki vahvlirätik? Pakume laias valikus froteerätikuid , mis on väga imavad, meeldiva puudutusega, vastupidavad, vastupidavad, kindlalt valmistatud ja sobivad allergikutele. Pakume ka kvaliteetseid puuvillaseid rätikuid, sealhulgas stiilseid rätikuid, millel on huvitav vahvlilaadne tekstuur.

  • Rätiku suurused

Äärmiselt oluline parameeter, millele vannitoa rätikute valikul tähelepanu pöörata, on suurus. Meie pakutavad vannirätikud on saadaval erinevates suurustes. Rätik ei tohiks olla liiga väike, välja arvatud juhul, kui seda kasutatakse käte ja näo pesemiseks. Valikus on rätikud 50 x 100, rätikud 70 x 140 või suured vannirätikud 100 x 150. Need on suured rätikud, mis tagavad mugava mähkimise kohe pärast vannist väljumist.

  • Kvaliteetsed vannirätikud - raskused

Vannirätikud on hädavajalikud ja üks tähtsamaid vannitoatarbeid. Kena, pehme ja hea taktitundega rätik, mis pärast vannist või dušist väljumist keha ümber mähib, peaks olema suure imavusega, mis ei sõltu ainult rätiku materjalist, vaid ka selle grammaažist , mida määrab GSM-faktor. See määrab kindlaks kanga täpse kaalu, st grammide arvu ruutmeetri kohta. Mida raskem on rätik, seda rohkem materjali kasutatakse selle valmistamiseks. Rätiku grammatika sõltub silmuste pikkusest ja silmuste all oleva kanga tihedusest. On märgitud, et heade vannirätikute grammaaž on umbes 400-500 g/m2. Miks? Need on suhteliselt paksud rätikud, millel on suurepärane imavus ning mis on meeldiva ja meeldiva puudutusega. Lisaks on need kiiresti kuivavad rätikud, mis kokku voltides ei võta kapis palju ruumi.

  • Esteetilised omadused

Rätiku värv ja kujundus on individuaalse valiku küsimus. Lisaks praktilistele aspektidele peaks rätik meile meeldima ja sobima meie vannitoa stiiliga. Mustad rätikud, kollased rätikud, roosad rätikud, hallid rätikud, valged rätikud, värviliste lillede või geomeetriliste mustritega rätikud on vaid mõned ettepanekud. Pakume elegantseid rätikuid, mis sobivad ideaalselt vannituppa, aga ka praktilisi rätikuid jõusaali või sauna jaoks. Ükskõik, millise vannitoarätiku te valite, võite olla kindel, et see säilitab oma algse esteetilise välimuse pikka aega.

Lai valik erinevaid disainilahendusi ja värve võimaldab teil sobitada oma rätiku mis tahes interjööriga. Oleme kindlad, et paljude mudelite hulgast leiab igaüks endale sobiva vannirätiku, mis vastab ideaalselt meie nõudmistele ja vajadustele.