Pole mõtet küsida, kas süda või aju võidab. Nagu Stanislaw Jerzy Lec juba märkis, võidab alati kõht. Seepärast teeme ettepaneku hoolitseda selle eest koduste muffinite, kookide, juustukookide, küpsetiste või isegi koduse leivaga! FormAdore sarja küpsetusvormid võimaldavad küpsetada kõike, mida teie kõht ihaldab.

Kas olete koduse leiva armastaja? Vaadake meie leiva- ja saiaküpsetusvormide kollektsiooni. Ahvatlevad soolased või magusad tordid? Teil on vaja tordivormi. Ambitsioonikatele kondiitritele soovitame koogivormid ja isegi ebatavaliste vormidega 3D-koogivormid. Muffinivormide abil on muffinite või magdalenka küpsetamine lihtne. Valmistu enne pühi oma kulinaarseteks väljakutseteks ja hangi endale muffinivorm või pidulikud küpsetusvormid. Sa oled alati kulinaarses tippvormis!

641 toodet

Tassikoogid vaarikatäidisega, vahukook, juustukook virsikutega või ehk kodune leib. Täna tutvustame tooteid, mis aitavad teil luua oma lemmik küpsetisi parimal viisil.

Küpsetusplaadid - mitte ainult pähklifännidele!

Iga magusasõber on kindlasti kokku puutunud keksiga - pähklitega täidetud maitsva koogiga. Kuivatatud ploomid, datlid, viigimarjad või ehk sultanid? Need on need, mida leiate sellest delikatessist, mida tavaliselt valmistatakse ristkülikukujulisse küpsetusvormi. Kuigi neid nimetatakse tavaliselt kookivormideks, ei ole need mõeldud ainult eespool nimetatud samanimelise koogi jaoks. Saate hõlpsasti ette valmistada piparkoogid, pasteet, lihapirukad või aromaatne banaanileib.. FormAdore'is leiate nii silikoonist küpsetusvormidkui ka terasest või kivist valmistatud. Samuti leiate küpsetusplaadid või ühekordseks kasutamiseks mõeldud küpsetusvormid.

Koogivorm - hädavajalik magusate hõrgutiste valmistamiseks

Kas te plaanite sünnipäevapidu ja soovite oma külalisi üllatada omatehtud kooki, soovite anda magustoitu lähedasele või ehk soovite valmistada seda... või äkki soovite seda ilmaasjata ette valmistada, sest sa lihtsalt armastad küpsetada ja nautida magusaid maiustusi mis tahes kujul? Kui nii, siis ei tohiks teie köök olla ilma koogivorm! Pakume kvaliteetseid tooteid, millel on eemaldatav põhi ja eemaldatav äär, nii et saate maiustuse pärast küpsetamist hõlpsasti eemaldada. Leiad terasest, aga ka silikoonist koogivormid.. Meie tooted võimaldavad teil valmistada nii traditsioonilist ümmarguse koogi kui ka tõhusa virnastatud koogi. Iga selle magustoidu armastaja leiab endale sobiva toote! Üks asi on kindel, ükskõik millise valiku te teete - te küpsetate koos meiega! sa küpsetad koos meiega!