Supluskindad on üks neid leiutisi, mida saab teha ilma..... Kuni te neid (sõna otseses mõttes!) oma nahal ei proovi. Sellelt leheküljelt leitavad puuvillased flanellid tagavad teile meeldiva supluselamuse ja vedeliku või seebi põhjaliku jaotumise. Need on huvitav alternatiiv traditsioonilistele käsnadele.

Kui otsite värvilisi vannipesuvahendeid lastele või lihtsalt soovite oma vannituppa lõbusat aktsenti, vaadake brändi soovitusi. Cawo. Omakorda Essenza pakub tagasihoidlikumates värvides kindaid, mis on sageli kaunistatud lillemustriga. Kõik FormAdore'i vannikindad on varustatud praktilise riputusaasaga ja nende õmbluste kvaliteet on kõrgeimal tasemel!

27 toodet

Kas teadsid, et sinu nahahooldus võib olla veelgi meeldivam? Proovi FormAdore'i valikusse kuuluvaid vannitubasid ja sa näed, et saad hõlpsasti luua oma vannitoas spaa-ala!

Vannirätik - miks peaksite selle peale panustama?

Kvaliteetne vannirätik muudab suplemise palju meeldivamaks, sest selle abil on lihtsam oma lemmikseepi või dušigeeli nahale kanda . Seep või dušigeel vahutab kergemini ja muudab suplemise meeldivaks ja lõõgastavaks kogemuseks. Selle kasutamine on suurepärane ka koorijate ja šampooni pealekandmiseks. Äärmiselt pehme materjal muudab sellised tegevused meeldivaks massaažiks. See on ka suurepärane viis naha ettevalmistamiseks edasiseks hoolduseks - näiteks kreemide või kehaõlide pealekandmiseks.

Vannikinnas on kahtlemata ideaalne alternatiiv käsnadele. Oleme kindlad, et pärast esimest kasutamist otsustate, et see on parim ja asendamatu lisa teie vannile. Vaadake seda, et ise veenduda!

Vannipesu - mille järgi peaksite valima?

Kui otsite parimat toodet, mis vastab teie vajadustele, pöörake tähelepanu eelkõige kauba materjalile. Vannirätikud teenivad teid kõige paremini, kui need on valmistatud kvaliteetsest puuvillast, ja just seda leiate FormAdore'ist. Froteekangas tähendab, et valitud vannirätik teenib teid pikka aega ja teeb oma tööd selle aja jooksul. Kui olete juba tutvunud seda tüüpi materjaliga ja olete fänn nagu meie, siis võib ka teil tekkida kiusatus osta froteerätik. See on erakordselt pehme ja imav, nii et see meeldib teile kindlasti ja sobib hästi vannirätikuna , moodustades teie vannitoas harmoonilise duo flanelliga.

Vannirätiku valikul võib kriteeriumiks olla ka disain. Pakume nii ühevärvilisi flanelle kui ka paljude värvide ja mustritega tooteid. Leiad valge, halli, musta, roosa või sinise, aga ka triibulise ja ruudulise mudeli - vaata neid!