Parimad potid leiad FormAdore'ist! Enne kui hakkate otsima, esitage endale üks põhiküsimus - kas teil on vaja üheainsa potid või soovite kogu asja korraga kätte saada? pottide komplekt? Või ehk otsite praegu ainult väikest kastrulapann või piimapott?

Meil on kaasaegne induktsioonipotid ja retro emailipotid (mõned neist sobivad ka induktsioonpliidile!). Leiad erilise kõrge sparglite potid ja tervisliku toitumise fännidele, aurupotid. Pidage meeles, et aluse paksus on hea köögitoa põhiline määraja - liiga õhuke alus kõrvetab ja jaotab kuumust halvasti. Õnneks ei ole me FormAdore'is selle probleemiga tuttavad, sest nagu te teate..... meie potid on parimad! Avasta meie potid, pannid müük siitsamast e-poest!

466 toodet

Pott - selle funktsioonid ja kasutusviisid

Potid on köögis erakordsed tööriistad, mis võimaldavad meil valmistada ainulaadseid ja maitsvaid roogasid. Nad on meiega iga päev ja on meiega kaasas, olgu me siis valmistame tagasihoidlikke toite või suuri pidulikke lõuna- või õhtusööke.

Potti saab kasutada toidu hautamiseks, keetmiseks, praadimiseks või keetmiseks. Võttes arvesse, et tänapäeval ei vaadelda potte enam ainult utilitaarselt, vaid ka kui köögi (aga ka restorani interjööri) visuaalset elementi, on keerulise disainiga potid muutumas väga populaarseks. nõudekomplektid keerulise disainiga on muutumas väga populaarseks.

Potikomplektid sellistelt kaubamärkidelt nagu Alessi, Fissler, Scanpan, või WMF on juba aastaid olnud teerajajaks uues trendis, mis näeb neid praktilisi köögitarbeid disainielemendina. Selle põhjuseks on nende kaubamärkide pühendumus ainulaadsele disainile, parimate materjalide kasutamisele ja detailidele pööratud tähelepanu.

Milline peaks olema hea pott?

Hea köögitehnika on investeering kulinaarsete reiside, koos pere või sõpradega koos söögi valmistamise eriliste hetkede ning kindlate ja usaldusväärsete toiduvalmistamisvahendite jaoks, mis kestavad aastaid.

Esimene kriteerium, millele me erilist tähelepanu pöörame, on loomulikult materjal ja konstruktsiooni kvaliteet. Paksude seintega poti soojendamine võtab veidi kauem aega, kuid soojuse jaotumine on siis ühtlasem ja soojus kestab kauem. Õige materjal käepidemete ja käepidemete jaoks aitab vältida ebameeldivaid põletusi toidu käsitsemisel või segamisel. Kõige populaarsemad on potid, mis on valmistatud roostevaba teras ja alumiiniumist toidunõud.

Samuti on oluline, et potis keedetud toidul oleks oma loomulik maitse ja aroom - head potid on vabad metallide ja ainete lisanditest, mis võivad toidu sisse imbuda.

Komplekti koostis

Nõudekomplektid sisaldavad tavaliselt vähemalt ühte suur pott väiksema koguse toidu valmistamiseks, klassikaline kastrulapann - või väike piimapott ja tarvikud, nagu sõel, mis on kasulikud iga pasta- või pastasõbra köögis, või wokid, spargli jaoks mõeldud pott, aurupott või spetsiaalsed kaaned (nt sõelafunktsiooniga). Sõltuvalt teie vajadustest võite osta ka üksikuid mudeleid, et täiendada oma kollektsiooni või asendada vana, kulunud mudel.