Varem tähendas seinalamp kütusepaagist toidetavat seisvat lampi, kuid tänapäeval on palju muutunud ja seinalambiks nimetatakse seinalampi. See märkamatu lamp saab hakkama iga ülesandega! See annab punkt- või hajutatud meeleolukat valgust ja sobib ideaalselt koridori, trepikotta, aga ka vannituppa või peegli kohal olevaks lambiks. Magamistoa seinalambid on edukalt kasutatavad ka öölampidena! Valige sinna seinavalgustid lülitiga, et magamaminekul oleks lampi lihtne välja lülitada. Pikkade varrastega seinalambid valgustavad teie valitud kaunistust. 

Meie valikust leiad nii musti seinalampe kui ka igas vikerkaarevärvuses seinalampe. Valige laste seinalampide, elegantsete seinalampide, loft-stiilis seinalampide... mis iganes teile pähe tuleb! mis iganes tuleb meelde! Ja kui soovite valgustada oma kodu fassaadi, vaadake meie valikut välisvalgustitest.

227 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Seinalambid on täiuslikuks täienduseks lae- ja rippvalgustitele, mängides aktsentide ja valgustuse rolli. Need on funktsionaalsed, hämmastavad oma disainiga, valgustavad suurepäraselt siseruume, aidates samal ajal luua ainulaadset ja jäljendamatut atmosfääri.

Seinalambid - funktsionaalne ja dekoratiivne valgusallikas

Seinavalgustid üllatavad oma vormi, kuju ja disainiga. Need on suhteliselt väikesed valgustid, kuid nende abil saab Seinalampide abil saab teie interjööri välimust ja tunnetust oluliselt muuta. Seinalampe saab kasutada selleks, et jagada siseruum visuaalselt tsoonideks, nt jagage avaras elutoas salongiala, paigaldades seinalambid diivanite või tugitoolide külgedele, valgustada pildigaleriid seinal, peeglit vannitoas, trepikoda või lihtsalt kaunistada tühja seina.

Samuti võtmetähtsusega seinalampide dekoratiivne väärtus. Leiad nii moodsaid seinalampe kui ka minimalistlikke seinalampe, pööningulambidsamuti üllatavad seinalambid, mille tüübile on lisatud kaunistused, mis täiendavad suurepäraselt retro- või glamuurses stiilis sisustatud interjööri. Sõltumata sellest, millise seinalambi te valite - üks asi on kindel. Nende poolt kiiratav valgus nende poolt kiiratav valgus rõhutab iga interjööri sisekujundust ning lisab sellele atraktiivsust ja originaalsust.

Siiski tuleb rõhutada, et seinalampide puhul ei ole oluline mitte ainult disain, vaid ka valgusallika suund. Ülespoole suunatud seinalambi valgus suurendab optiliselt ruumi. Seinalambid koos lambivarimis säravad allapoole, mis annab hajutatud, kergelt summutatud valguse, mis muudab siseruumi muudavad siseruumi veidi madalamaks, kuid loovad samas äärmiselt intiimse ja hubase atmosfääri.

Lisaks sellele juhitakse tähelepanu sellele, et elutubadesse, magamistubadesse ja lastetubadesse, st interjööridesse, kus me puhkame, paigaldatud seinalambid peaksid kiirgama vaoshoitud, peen valgus, mis soodustab lõõgastumist. Seevastu vannitoa seinalamp peegli kohal või seinalambid, mis on paigaldatud piki käiku, näiteks pikka koridori või trepikoja valgustamiseks, peaksid tekitama intensiivsemat valgust. peaks tekitama rohkem valgust.

Seinavalgustid magamistubadesse - ideaalne täiendus laevalgustitele

Magamistuppa paigaldatud seinalambid on äärmiselt funktsionaalne lahendus. Pehme, peen valgus, mis tuleb seinalampidest saab kasutada kui öine valgusvõimaldab teil mugavalt lugeda oma lemmikraamatut enne magamaminekut või öösel mugavalt ja turvaliselt üles tõusta. Seinavalgustid magamistubadesse anna piisavalt valgust, on suurepärane kaunistus, mis täiendab iga interjööri kujundust ja samal ajal ka Samuti aitavad need luua hubase, intiimse ja lõõgastava atmosfääri. Mustad seinalambid mustad seinalambid on ideaalne valik moodsasse, minimalistlikku magamistuppa, samas kui kuldsed, rikkalikult kaunistatud lambid sobivad suurepäraselt glamuuri stiilis interjööride iseloomuga.