Suur või väike rannarätik? Värviline või vaoshoitud? Siledad või mustrilised? Meilt leiad rannarätikuid paljudes versioonides ja igaüks neist on sama praktiline ja stiilne. Kaubamärgid Joop! i Marc O'Polo pakuvad klassikalisi rannarätikuid - pikad, õhukesed ja värvilised. Seevastu Essenza valib atraktiivse kujunduse, mis näeb kuldse liiva taustal suurepäraselt välja.

Puuvillane rannarätik on hädavajalik teie puhkusereiside jaoks mere ääres. Looduslik materjal võimaldab teie nahal hingata, isegi kui praadite kogu päeva päikese käes. Meie rätikute froteepuuvillane materjal on väga imav, nii et see peab vastu isegi mitmele vannitegemisele ühe päeva jooksul. Rannarätik 100x180 võtab vähem ruumi, kuid just kahemeetrised rätikud tagavad kõige rohkem mugavust :)

Rannarätik, nagu nimigi ütleb, on peamiselt kasulik rannas, kuid mitte ainult! Need on ideaalne rätik piknikuks või mis tahes väljasõiduks pilve all. Milline rannarätik valida? Tähelepanu tasub pöörata mitte ainult sellele, milline on suurus ja disain, vaid ka valmistamise kaalule ja materjalile.

Rannarätiku suurused

Rannarätik peab olema eelkõige mugav ja funktsionaalne. See, kas see on nii, sõltub kindlasti selle suurusest. Meie tootevalikust leiate 100 x 180 suurused rannarätikud, samuti 80 x 200 või 70 x 180 suurused rannarätikud. suured rätikud Rannarätiku suurus on ideaalne valik, mitte ainult selleks, et pärast ujumist mugavalt ära pühkida, vaid ka selleks, et mähkida oma keha sellesse , kui tuled veest välja soojendama. Suur rannarätik võib asendada ka rannateksti, olla riiete vahetamisel rannas varjestuseks või kattevarjuks, kui ilm muutub halvaks.

Rannarätik - raskused

Rannarätiku funktsionaalsust näitab ka selle grammaaž, mida väljendatakse grammides ruutmeetri kohta. Mida suurem on see grammaaž, seda rohkem on kudumeid, mis tähendab rätiku kaalu, imavust, aga ka pikka kuivamisaega .Paksud rätikud imavad vett palju paremini, kuid samas on nad rasked ja neid ei ole väga mugav randa kanda. Seetõttu on rannarätiku puhul soovitatav valida keskmise kaaluga mudel, mis jääb vahemikku 450-500 g/m2. Selline rätik on piisavalt imav, kuivab päikese käes kiiresti ja samas ei ole liiga raske ning mahub hõlpsasti rannakotti.