Kohv + tee

Espressomasinad, kohvi- ja presskannud

Johann Sebastian Bach kirjutas selle auks kantaadi. Euroopa suurtele valitsejatele kingiti aromaatseid istikuid. Selle kohta on kirjutatud tuhandeid ülistussõnu. Seda on sajandeid armastanud hulgaliselt austajaid. Kuningate ja rahva jook, mida valmistatakse ja tarbitakse miljonil viisil. Kohv.

Ainult parimad kohvimasinad, kohvimasinad ja -pruulijad toovad teie kohvist parima välja. Sest kohvi valmistamiseks on vaja häid seadmeid, tubli annus kannatlikkust ja vähemalt natuke teadmisi. Kõige nõudlikumad kohvijoojad hindavad professionaalset espressomasinat. kohvimasin survemasin või ülevoolumasin. Teisalt, need, kes elavad veidi minimalistlikumat elu, on rahul kohvimasin, Plunger või originaal tilguti. Et tuua esile mustade ubade sügav maitse, tuleb kohvik, parim Itaalia keeles "moka".

88 toodet

Keetke maitsvat kohvi - sõpradele, perele, iseendale

Kuidas keedetakse kohvi? Sellele küsimusele on raske anda selget vastust, sest aromaatse joogi valmistamise viise on palju. Tilkkohvimasin, survekohvimasin või ehk kolbikohvimasin? Kohvimasin või äkki survekohvimasin? Meie pakutavate kohviseadmete abil saate valmistada maitsvat, sügava maitse ja aroomiga jooki.

Filtrikohvimasin, survekohvimasin või äkki kolbikohvimasin?

Millised on kohvi valmistamise viisid? Üks neist on kohvi valmistamine kohvimasinaga. Selle masinaga saate kiiresti valmistada aromaatset ja intensiivse maitsega jooki. Milline espressomasinad valida? Võite valida tilkkahvimasinat, mida on väga lihtne kasutada. Kõik, mida te peate tegema, on valada jahvatatud kohv filtripakendisse, valada vesi sisse ja vajutada asjakohast nuppu. Vesi kuumutatakse, seejärel doseeritakse see kohvimahutisse, kust see aeglaselt kannu sisse imbub. Joogi valmistamine selles kohvimasinas on üsna pikk protsess, mis võib võtta aega kuni mitu minutit. Selline keetmismeetod tähendab, et kohv sisaldab rohkem kofeiini kui survekohvimasina kasutamisel.

Populaarne kohvimasinatüüp on survekohvimasin, mis kasutab kohvi valmistamiseks kõrget rõhku. Keev vesi doseeritakse spetsiaalse pumba abil kohvimahutisse ja lõpuks tassi või tassi. Sellist tüüpi kohvimasinate hulgas on automaatsed kohvimasinad . Nende suurim eelis on see, et kogu kohvi valmistamise protsess toimub ilma meie osaluseta. See tähendab, et masin valib ise õige kohvi- ja veekoguse, mille tulemuseks on suurepärase maitse ja aroomiga jook. Teist tüüpi rõhu all töötavad mudelid on poolautomaatsed espressomasinad, mida nimetatakse cob masinateks. Neid iseloomustab asjaolu, et pärast iga keetmist tuleb kohvisõel spetsiaalse käepideme abil eemaldada ja ülejäänud kohvipuru eemaldada. Siinkohal tasub lisada, et parim kohv kohvimasina jaoks on värsked, head kohvioad, mis tuleks jahvatada vahetult enne keetmist.

FormAdore'is saadaval olevad espressomasinad erinevad funktsioonide ja kohvivalmistamise viisi poolest, kuid neil kõigil on üks ühine joon. See on kõrge töökvaliteet ja tähelepanuväärne disain. Üks meie pakutavatest kohvimasinatest, mis on paigutatud köögi töölauale, saab selle interjööri erakordseks kaunistuseks.

Kohvi keetmine kohvimasinas

Kohvimasinad on lihtsasti kasutatavad masinad, mis eraldavad värskelt jahvatatud ubadest maksimaalse maitse ja aroomi. Pakume laias valikus keedumasinaid, mis on mõeldud olulise aurutava joogi valmistamiseks, sealhulgas kohvikannud ja seadmed, nagu näiteks kolb-kohvimasin või tilguti.

Õlletootjate seas on kõige populaarsem kolbiga kohvimasin Kõige populaarsem keedukannude seas on prantsuse press, millega saab kiiresti ja lihtsalt valmistada maitsvat kohvi. Soovite teada, kuidas valmistada kohvi kolbmahuti abil? See on lihtsam kui sa arvad! Esiteks, koos kohvimahuti meede lusikas mõned kohvioad ja jahvatage need veskis. Võtke kolb masinast välja ja valage kohv sinna sisse. Valage kuum vesi sisse, katke keedukann ja asetage see umbes 3 minutiks kõrvale. Selle aja möödudes laske kolb koos sõelaga alla, nii et jahvatusjäägid vajutatakse masina põhja. Kolbiga keetja kohv on nüüd valmis! Kõik, mida te peate tegema, on valada see sellesse tassid ja nautida selle aromaatset ja intensiivset maitset.

Märkimist väärib ka selline seade nagu kohvitrummel , mis võimaldab kohvijoogi valmistamist "pour-over " põhimõttel. See tilkkohv annab väga maitsva ja õrna tõmbe ning kergelt röstitud ubade tuntavad karamelli- ja pähkliaroomid annavad sellele äärmiselt rikkaliku ja huvitava maitse. Tilkkohvi valmistamiseks vajate spetsiaalset veekeetjat, millel on piklik otsik, mis võimaldab vett voogavalt valada, ja kohvifiltrit. Tilkkohv on suurepärane idee, et valmistada head jooki mugavalt kodus. Sa pead seda proovima!

Kohvimasinas keedetud kohv

Aromaatse ja rikkaliku maitsega espresso valmistamiseks ei ole vaja kõrgsurvemasinat. Millised on veel kohvi valmistamise viisid? Sellise seadme abil nagu kohvimasin - kas gaasipliidi või induktsioonpliidi või elektrilise kohvimasinaga. Tööpõhimõte Itaalia kohvimasinad põhineb masina põhjas kõrge temperatuuri tekitatud survel. Valikus on kohvimasinad alumiinium i teras Nii gaasi- kui ka induktsiooniga kohvimasinad erinevad disaini, värvi ja võimsuse poolest. Nii gaasi- kui ka induktsioon-kohvimasin Gaasiga kohvimasinad ja induktsiooniga kohvimasinad võimaldavad valmistada maitsvat espressot, mida saate kohe nautida või kasutada teiste kohviliikide, näiteks cappuccino või americano alusena.

Kuidas kasutada kohvimasinat? See ei ole keeruline! Valage kõigepealt vett masina alumisse mahutisse nii, et see jõuaks turvaklapi alumise servani. Seejärel jahvatage oad kohviveski ja valage need veepaagile paigaldatud sõelasse. Milline on parim kohvi kohvimasinale? Võite valida mis tahes liiki kohvi, kuid oluline on, et oad ei oleks liiga jämedalt jahvatatud. Tasandage kohv, koputades sõela õrnalt tööpinnale. Asetage kohvimasin peal ja keerake ülemine mahuti ettevaatlikult alumisse mahutisse . Asetage kohvimasin pliidile ja alustage kohvi valmistamist. Kuidas ma kohvi kohvikus keedan? Te peate ootama paar minutit, et keev vesi saavutaks rõhu ja voolaks alumisest mahutist masina ülemisse ossa. Niipea kui kuulete mullitavat heli, eemaldage kohvimasin pliidilt. Kohv on nüüd kohvimasinad valmis!

Valige hea kohvimasin, kohviveski või -brüüner, et nautida iga päev imeliselt aromaatset, soojendavat ja ergutavat kohvi.