Mis eristab FERM LIVINGi disaini teiste Skandinaavia kaubamärkide omast? Ennekõike on see kaubamärk, mis paneb sind end kohe koduselt tundma. Oma äärmiselt rafineeritud Skandinaavia disaini, käsitööndusliku iseloomu ja ajatute joontega on brändi jumaldatud kogu maailmas. See algas 2005. aastal Taanis tapeetidega, et siis kiiresti saavutada rahvusvaheline tuntus ja laiendada oma valikut aksessuaaride, mööbli, valgustite, vaipade, lastetoodete või köögi aksessuaaridega. Nüüd on brändil isegi ferm-sari LIVING Classics, mis sisaldab selle kõige ikoonilisemaid, äratuntavamaid ja armastatumaid tooteid . Kust tuli ettevõtte nimi? Nagu asutaja selgitab - tema vanaema sõnadest, kes kasutas väljendit "ferm på fingrene", et väljendada oma tunnustust kellelegi , kellel "oli hea käsi". See tuleneb sellest, et Ferm LIVING pöörab suurt tähelepanu mitte ainult oma kataloogis olevate toodete välimusele, vaid ka materjalide kvaliteedile ja nende valmistamisel rakendatud hoolsusele.

727 toodet

ferm LIVING on 2005. aastal Kopenhaagenis asutatud Taani kaubamärk, mis on nüüdseks laialdaselt tunnustatud ja populaarne kogu maailmas. ferm LIVING pakub laia tootevalikut, mis on suunatud igasse interjööri, olgu selleks siis elutuba, magamistuba, köök, söögituba, lastetuba või koridor. Tutvu ferm LIVINGi ulatusliku valikuga.

Stiilsed aksessuaarid ferm LIVINGilt

ferm LIVINGi kaubamärgi all on eelkõige funktsionaalsed ja leidlikud, kuid samas minimalistlikud mööbliesemed, mis lisaks stiilitunde juurutamisele sobivad ka minimalismi ja skandinaavia interjööri austajatele. tarvikud ferm LIVINGi kaubamärk pakub funktsionaalset ja geniaalset, kuid minimalistlikku mööblit, mis mitte ainult ei lisa interjöörile dekoratiivset elementi , vaid lihtsustab ka kodu korrastamist ja korras hoidmist. ferm LIVING pakub metallist hoiukorvid, lauaorganisaatorid, vaasid, riputid, küünlajalad, padjad, tekid ja palju muud, kuid tõelised rekordilised on lillepeenrad, eriti need, mis pärinevad kollektsioonist ferm LIVING taimekarp. Vaevalt, et see on üllatav, on ju Taani kaubamärk loonud toote, mida ei saa nimetada tavaliseks lillepeenraks. ferm LIVINGi lillepeenrad on saadaval paljudes erinevates värvides ning võimalus lisada sellele konteiner, kate või kandik tähendab, et näiliselt tavaline lillepeenar võib muutuda huvitavaks kohaks, kus saab mitte ainult lilli, vaid ka raamatuid, ajakirju või muid väikseid esemeid hoida. Valikus on ristkülikukujulised ja ümmargused lillepeenrad, raamiga või ilma. Plant Box lillepott on minimalistlikus skandinaavia stiilis disainitud lihtne ja elegantne toode, mis sobib suurepäraselt nii elutuppa kui ka magamistuppa, söögituppa või koridori.

ferm LIVINGi tapeet - Taani kaubamärgi lipulaevatoode

ferm LIVINGi tapeedid on brändi lipulaev, sest esimene kollektsioon oli lihtsalt tapeetide kogumik, mis osutus tõeliseks hitiks. Kõige populaarsem on Ferm Living Lines'i tapeet, kuigi see ei ole kahtlemata ainus, mis väärib tähelepanu ja tunnustust. Nagu Taani kaubamärgile kohane, viitab ferm LIVINGi tapeetide kujundus väga populaarsele skandinaavia stiilile. Ettepanekute hulgast leiame huvitavate, pilkupüüdvate, kuid samas peente ja minimalistlike mustritega muljetavaldavaid tapeete, mis annavad igale interjöörile originaalse iseloomu. Pakkumine sisaldab tapeete, mis täiendavad ideaalselt magamistoa, elutoa, koridori või lastetoa sisekujundust. Tasub lisada, et ferm LIVING tapeet Neid iseloomustab tugevus, vastupidavus ja kõrge töökvaliteet ning need on loodud WallSmart-tehnoloogiat kasutades. See on uue põlvkonna tapeet, mis on valmistatud uuenduslikust mittekootud kangast, mis muudab selle hõlpsasti ja kiiresti seinale kantavaks.