Hoidke oma asjad peas, et kodu oleks puhas ja korras. Nõuetekohane hoiustamine kaitseb esemeid kahjustuste, tolmu ja unustuse eest. FormAdore'ist leiate stiilse ja funktsionaalse hoiukastid mis muutub teie kodu kaunistuseks. Asendage igavad pappkarbid tõelise disainiga!

Saate säilitada mitte ainult traditsioonilistes kastides. Kui soovite dekoratiivset efekti, hoiukorvid nad on ideaalne valik. Eriti populaarsed on metallkorvid Omakorda kastid on eriti populaarsed vanade ajakirjade või albumite jaoks - nende eeliseks on see, et neid saab üksteise peale laduda. Väiksemaid esemeid saab hoida spetsiaalsetes hoiukonteinerid näiteks plastist ja läbipaistvad - siis näete kohe, mida olete neisse pannud.

497 toodet

Ladustamine

Kodu korras hoidmiseks on oluline mõelda kõigi esemete õigele hoiustamisele. Selleks on hädavajalikud eri tüüpi kastid. kastidmillest FormAdore'is pole puudust.

Säilituskarbid - asendamatud kodus!

Ebakorrapärased dokumendid laual, põrandale laiali pillatud mänguasjad või riiulil tolmu koguvad CD-d - kodus ei pea te nende probleemidega tegelema. Meil on dekoratiivsed karbid ei tee sinust mitte ainult organiseerimise meistrit, vaid kaunistab ka sinu kodu. Pakume nii ümmargused, ruudukujulised, ristkülikukujulised ja ka mittestandardse kujuga kastid, näiteks need, mis näevad välja nagu tähed. Ümmargune või tähekujuline karp või tähekujulisi karpe saab kasutada korraldajaid ehete või puhkuse suveniiride hoidmiseks. Suurem dekoratiivne kast Ristkülikukujuline või ruudukujuline, suurem dekoratiivne karp on ideaalne plaatide, lastemänguasjade või isegi kingade jaoks.. Papp-, metallist või ehk puidust kastid - meil on midagi igaühele! Pakume läbipaistvad kastid nii, et näete kohe, mis seal sees on, samuti läbipaistmatute värviliste kastide puhul. Roosa, valge, must, punane või sinine kast - Meie poes ootab teid lai värvivalik.

Ladustamiskonteinerid - nad teevad kõik lihtsamaks

Kaotatud laadija, autovõtmed või võib-olla igatsetud teleripult - igapäevased esemed võivad kaduda silmist, kui me seda kõige vähem ootame. Õnneks on meil olemas lahendus.! Pakume hoiukonteinereid, mis võimaldavad teil oma esemeid hõlpsasti kindlas kohas hoiustada. Meie tootevalikus domineerivad plastkonteinerid, ideaalsed kaablite, puldi või kontoritarvikute hoidmiseks. Kui aga eelistate varuda puidust või metallist konteinerid - olete samuti tulnud õigesse kohta. Kvaliteetne puidust konteiner sobib ideaalselt kingituseks inimesele, kes armastab ebatavalisi lahendusi ja koduseid vidinaid. Ja köögis soovitatakse kasutada silmatorkavaid metallkonteinereidkuna need on ideaalsed lahtiste ja kuivade toiduainete säilitamiseks.

Säilituskorvid - funktsionaalsed ja originaalsed!

Kui otsite oma koju dekoratiivseid esemeid, mis ei koguks lihtsalt tolmu riiulil - meie hoiukorvid on kindlasti sobivad. Mitte ainult ei ole nad nad aitavad teil oma asju korraldadaNeed ei aita teil mitte ainult oma asju korraldada, vaid sobivad ka suurepäraselt kaunistuseks interjööridele, mis on kaunistatud minimalistlikus, skandinaavia või modernses stiilis.. Metallkorv võimaldab hõlpsasti hoida oma raamatuid, riideid või lemmikpadju. punutud korv Punutud korvi saab kasutada potikandjana või kohana, kus saab hoida nipsasju. Suur punutud korv on ka suurepärane võimalus luua oma tuppa originaalne laud. - kõik, mida pead tegema, on katta see spetsiaalse topsiga ja oledki valmis! Traatkorvi saab kasutada ka köögis või vannitoas kosmeetikatoodete või konteinerite korraldajana. korraldaja kosmeetika- või maitseainepakendite jaoks.

Suuremate esemete jaoks - hoiukastid

Kui otsite järeleproovitud võimalusi oma asjade korraldamiseks, võivad FormAdore'i pakutavad hoiukastid teid selles aidata. Puidust kastid sobivad ideaalselt oma DIY-vidinate hoidmiseks garaažis või keldris.Need sobivad suurepäraselt ka hooajaliste puu- ja köögiviljade või neist valmistatud konservide säilitamiseks. Kastide atraktiivne disain ja soliidne töötlus lubada neil olla ka aukohal koridoris, elutoas või lastetoas. Puidust kirst võib saada kodu oma raamatutele ja ajalehtedeleja lastetoas võtke endale salajase kirstu roll, kus on teie väikese lapse suurimad aarded.. Pudelite kvaliteetsete õlledega komplekteerituna on puidust kast ideaalne kingitus ka nende jookide gurmaanile.

Ajalehehoidjad kaunistavad iga interjööri

Kas sa armastad raamatuid ja ajalehti ning ei suuda ette kujutada, et sinu kodus poleks nende jaoks ruumi? Siis on ajalehehoidjad lahendus.! Te leiate metallist, riidest ja plastist ajalehehoidjadsaadaval paljudes erinevates värvides. Vormide ja vormide lai valik tähendab, et FormAdore'i pakutavad ajakirja- ja raamatukorraldajad rõõmustavad neid, kes eelistavad minimalistlikku, skandinaavialikku stiili. minimalistlikus, skandinaavia või modernses stiilis.. Huvi äratab statiiv, mis võib toimida ka vaasina, functional laud koos ajalehehoidjagaTähelepanu väärib ka ajalehehoidjaga f unktionaallaud, kus saate nautida oma lemmiklugemisi koos tassi kohvi või teega.