Professionaalne lähenemine praktilisele kodumööblile on Brabantia kaubamärgi tunnusmärk, mis on oma toodetega juba maailma vallutanud. Nad on äärmiselt populaarsed, eriti Brabantia leivaplaadid, millel on suur hulk austajaid. Kuid köögitehnika puhul on brändil palju enamat - eriti tähelepanuväärsed on järgmised tooted Brabantia konteinerid, elegantne, praktiline ja hävimatu.

Brabantia korvid, Nii pesu kui ka prügikastid, on oma kasutajate seas laitmatu maine. Brabantia kaubamärgist on isegi mõned bestsellerid , mille leiad loomulikult FormAdore'ist. Kuid leivakastid, köögikonteinerid ja korvid ei ole kõik! Meie veebilehelt leiate ka tooteid, mis aitavad teil oma garderoobi heas korras hoida, nt. triikimistarvikud i Brabantia kuivatid.

380 toodet

Brabantia - kvaliteet ja funktsionaalsus

Elegantne ja originaalne disain koos kvaliteetse töö ja funktsionaalsusega on Hollandi kaubamärgi Brabantia - kasuliku majapidamistarvikute tootmise liidri - tunnusjooned. Brabantia toodete lihtne disain ja minimalistlik vorm rõõmustavad kindlasti mitte ainult moodsate kujunduste austajat.

Brabantia leivakast - kultuslik leiva säilituspakend

Iga selle kaubamärgi leivakasti iseloomustab kvaliteetne töötlus, funktsionaalsus ja originaalne disain. Brabantia leivakonteinerid on valmistatud lakitud roostevabast terasest, mis rõhutab veelgi nende kaasaegset iseloomu. Selle Hollandi kaubamärgi tooted on vastupidavad ja korrosioonikindlad, tugeva konstruktsiooniga, mahukad ja kergesti puhastatavad. Kõige populaarsemad on universaalsed ja elegantsed valge ja musta värvi leivakastid, kuigi pakkumises on ka muudes värvides, näiteks punases, roosas või rohelises toonis konteinerid. Brabantia leivakorvide tootmisel kasutatud kõrgeima kvaliteediga materjalid tagavad usaldusväärse kasutamise paljudeks aastateks ning nende originaalne disain rõhutab iga köögi iseloomu.

Brabantia konteinerid - viis toidu esteetiliseks säilitamiseks

Brabantiakonteinereid iseloomustab nende lihtne ja funktsionaalne disain. Neid on saadaval paljudes suurustes, kujudes ja värvides, nii et me saame neid hõlpsasti oma vajaduste ja köögikorraldusega sobitada. Hollandi tootja pakub lakitud roostevabast terasest valmistatud köögimahuteid, mis on varustatud spetsiaalse aknaga, mis võimaldab kontrollida täitumise taset. On olemas ka lai valik plast- ja klaaspakendeid , mis on varustatud moodulsüsteemiga korgiga, tänu millele on võimalik üks mahuti teise peale virnastada, säästes nii ruumi köögilauas või kapis. Valikus on valge, must ja hall, aga ka punane, sinine, roheline või kollane mahuti. Kaubamärgi mahutid on lekkekindlad ja kergesti puhastatavad. Need muudavad toidu säilitamise veelgi lihtsamaks ja annavad meie köögile elegantse ja praktilise dekoratiivse elemendi.

Brabantia pesukorvid - praktilised ja esteetilised

Brabantia pesukorvid on välja töötatud määrdunud riiete mugavaks, esteetiliseks ja hügieeniliseks hoiustamiseks. Need erinevad kuju, värvi, suuruse ja ehitusmaterjali poolest. Valige elegantse ja vastupidava roostevabast terasest Brabantia korvi vahel, mida on lihtne puhastada ja mis näeb vannitoaruumis ilus välja, või pehme, riidest korvi vahel, mis võtab vähe ruumi. Ükskõik millise Brabantia kaubamärgi prügikasti kasuks otsustate, võite olla kindel, et saate täpselt valmistatud ja vastupidava toote.

Brabantia prügikastid - Hollandi brändi lipulaevatoode

Brabantia korv on kaubamärgi ikooniline toode, mida iseloomustab kvaliteetne töötlus, kompaktne ja ergonoomiline kuju ning elegantne ja kaasaegne disain. Valige järgmiste valikute vahel pedaalkastidPedaalkastid, seinakastid ja sisseehitatud kastid ja korvid Puudutage prügikasti Toodete hulka kuuluvad ka keskkonnasõbralikud prügikastid ja prügikastid , mille kaane on nupuga, mida tuleb prügikasti avamiseks õrnalt puudutada. Toodete hulka kuuluvad ka keskkonnasõbralikud , mitme lahtriga taaskasutuskastid, mis lihtsustavad jäätmete igapäevast sorteerimist. Brabantia korvid on saadaval mitmesuguse kuju, suuruse ja värviga. Kõik need on täielikult lekkekindlad, neil on vaikne avamismehhanism, kummiga kaetud alus, lai ja mugav käepide ning nad on vastupidavad, kauakestvad ja kergesti puhastatavad. Lisaks on igal Brabantia prügikastil aastatepikkune garantii, mis kinnitab nende kõrget töökindlust ja tugevat konstruktsiooni. Märkimisväärne on ka nende detailidele orienteeritud, stiilne ja kaasaegne disain. Lisaks pakub Hollandi kaubamärk jäätmekotid ideaalselt sobivad Brabantia korvid, samuti lõhnatäidised.

Brabantia pesukuivati - kompaktne ja vastupidav

Brabantia pesukuivatit, nagu kõiki selle kaubamärgi tooteid, iseloomustab nende funktsionaalsus, vastupidavus ja kaasaegne disain. Saate valida seinale paigaldatavate, vannitoa-, vabalt seisvate ja vannitoakuivatite vahel. Enamik neist on kompaktsed ja ei võta liiga palju ruumi. Need on ideaalne valik nii aeda kui ka vannituppa.

Praadipannid, lõikelauad, köögikausid - Brabantia kaubamärgiga tarvikud, mis muudavad toiduvalmistamise lihtsamaks.

Brabantia kaubamärgi alt ei leia mitte ainult selliseid ikoonilisi tooteid nagu leivakastid ja prügikastid, vaid ka potid, pannid, kööginõud, lapid, noad, küpsetuspurgid ja mitmesugused muud köögitarvikud, mis muudavad igapäevase toiduvalmistamise palju lihtsamaks ja nauditavamaks. Nagu kõik Brabantii tooted, paistavad ka köögitarvikud silma oma moodsa ja elegantse disaini poolest ning , mis on sama oluline, on need saadaval laias värvivalikus - alates valgest ja hallist kuni erksate ja mahlakate värvideni, sealhulgas punase, roosa või lillaka värvini. Kõiki Brabantia köögitarvikuid iseloomustab kvaliteetne töö, milles pööratakse tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele.

Brabantia triikimislauad ja muud praktilised triikimistarvikud

Brabantia triikimislauad on teine hitt brändi tootenimekirjas. Nende hulgas on nii lihtsaid ja klassikalisi mudeleid kui ka keerulisemaid mudeleid, millel on lisatarvikud, näiteks aurugeneraatori alus. Need on tooted, mis on saadaval mitmes suuruses, nii et me saame hõlpsasti kohandada nende suurust vastavalt oma vajadustele. Lisaks pakub Brabantia kaubamärk ka praktilisi triikimistarvikud praktilised, nagu riputid, kaitsvad rõivakatted, pesuvõrgud ja leidlikud vidinad, nagu näiteks voldimislaud.

Disainer aksessuaarid vannitoa jaoks

Kuigi Brabantia pesukorvid on väga populaarsed, ei ole need ainsad selle tootja pakutavad vannitoatooted. Selle tootevalikusse kuuluvad muu hulgas vedelseebi dosaatorid, tualettpaberitarindid või elektroonilised vannitoa kaalud. Kõiki Brabantii vannitoatarvikuid iseloomustavad tagasihoidlikud värvid ja kaasaegne disain.

Valige Brabantia funktsionaalsed majapidamistarvikud, mis muudavad igapäevased majapidamistööd tõhusamaks ja meeldivamaks!