Villeroy & Bochi kaubamärk on omaette klass. Rohkem kui 270 aastat on ta loonud kvaliteetseid tooteid, mis on püsivalt populaarsed enam kui 120 riigis.

Kaubamärk on saanud kuulsaks oma kõrgekvaliteedilise kondiporcelaanist glasuuride ja portselaniga, plaatidega, mis kaunistasid isegi Titanicut, ning sanitaarkeraamika, mis muudab vannitoa lõõgastumise kohaks. Tänapäeval on see ka kaasaegne vannitoatekstiil, elegantsed lauanõud, söögiriistad, kristallklaasid, pokaalid ja palju muud. Iga Villeroy & Bochi toode on stiili, elegantsi ja ajatu disaini garantii . Kuid bränd ei jää loorberitele puhkama, vaid järgib viimaseid disainitrende ja toob turule uusi fenomenaalseid kollektsioone. Tule ja vaata ise, meil on palju tooteid sellest ikoonilisest kaubamärgist!

1841 toodet

270-aastane kogemus, unikaalsed vormid ja vormid, elegantne disain... See on kultusbränd Villeroy & Boch, tõeline liider maailma portselanitootjate seas. Neist on võimatu ükskõikselt mööda minna!

Ettevõtte lühike ajalugu

Villeroy & Bochi kaubamärgi juured ulatuvad tagasi 1748. aastasse, mil Jean-François Boch asutas selle Prantsusmaal. Mõne aasta pärast toimus ettevõtte ühinemine Nicolas Villeroy ettevõttega. Ettevõtte peakontor asub Saksamaal ja selle brändi tooted rõõmustavad kliente enam kui 120 riigis üle kogu maailma. Villeroy & Boch on saanud oma toodete eest mitmeid prestiižseid auhindu erakordselt disainerlike toodetega - pole ime, et ta kogub iga aastaga üha rohkem järgijaid!

Ainulaadne portselan

Villeroy & Bochi kaubamärk on tuntud oma erakordsete portselanist toodete poolest. Nende tootmisel kasutatav kondiporolina ja kõrgekvaliteediline portselan on äärmiselt vastupidav materjal, mis näeb samal ajal äärmiselt delikaatne välja. Lisaks portselanile kuuluvad Villeroy & Bochi toodete hulka ka plaadid, vannitoatekstiilid ja sanitaarkeraamika. Brändi tooteid iseloomustab nende ajatu disain, mis muudab need sobivaks peaaegu iga interjööriga. Kõiki neid saab ka probleemideta mikrolaineahju panna ja neid saab pesta nõudepesumasinas, mis on tänapäeval väga mugav.