Kokkamine ei nõua palju ruumi! Joseph Joseph'i kaubamärk tõestab, et nutikad lahendused võivad muuta kõige väiksema köögi mugavaks toiduvalmistamise kuningriigiks ja pisikese vannitoa funktsionaalseks ruumiks. Valikus on abivahendid nõudepesemiseks, koristamiseks ja köögi korrastamiseks, mugavad multifunktsionaalsed lauad ja paljud, paljud muud asjad, mida teie köök ja vannituba hädasti vajavad. Korraldage oma ruumi, tehke oma toiduvalmistamine .... ja elu, ja naudi, et Joosep teeb sinu eest musta tööd :)

272 toodet

Mõned sõnad Joseph Joseph'i kaubamärgi kohta

Inglise kaubamärk Joseph Joseph on 2003. aastal kahe venna, Richard ja Anthony Josephi poolt asutatud ettevõte. Kaubamärk on spetsialiseerunud praktiliste, multifunktsionaalsete tarvikute tootmisele toiduvalmistamiseks, küpsetamiseks ja köögi korraldamiseks. Asutajate kogemused Inglismaa ridaelamutele iseloomulike, tavaliselt kitsaste ja väikeste köökidega on toonud kaasa disainilahendused, mis vastavad ideaalselt väikeste ruumide nõudmistele. Joseph Josephi tooted ei tee mitte ainult söögi valmistamist lihtsamaks, vaid võimaldavad ka köögi täiuslikku organiseerimist - sellest ka suur valik nõudepesemis-, puhastus- ja hoiutarvikuid. Valitud disainilahenduste universaalsed ja moodsad värvid ning valge, halli ja laimi toonidel põhinevad jooned võimaldavad brändi toodete sobitamist erinevatesse keskkondadesse.

Joseph Josephi bestsellerid

Brändi kataloogi kõige populaarsemate toodete hulka kuuluvad auhinnatud Elevate-kollektsiooni tarvikud, mis hoiavad tööpinnad puhtana tänu spetsiaalsetele toestustele ja tasakaalule, ning 100-kollektsioon, mis koondab kõige populaarsemaid tooteid, mis on valmistatud luksusliku harjatud viimistlusega terasest. Joseph Joseph hoolitseb ka oma kasutajate hügieeni ja tervise eest. Unustamatu graafikaga multifunktsionaalsete laudade lai valik ja Indexi lõikelaudade komplektid, kus igal laual on omaette otstarve sõltuvalt sellel lõigatavatest toodetest, on vaid üks näide, mis võimaldab teil juhtida tervislikku kööki. Joseph Joseph Joseph tooted on pälvinud mitmeid auhindu, nagu Red Dot Design Award ja Design Plus, ning Y-Grinder soola- ja pipraveski on üks FormAdore'i poe kõige paremini hinnatud tooteid! Ootame teid huviga.