Tere tulemast lauale! Toorest puidust lauaplaadil on oma võlu, kuid kui soovite pidulikku efekti, on vastus üks - laudlina. Laud ilma laudlinata on nagu kook ilma kirsita. Isegi kõige ilusamad lauanõud, mis on asetatud otse lauaplaadile, ei näe nii muljetavaldav välja kui stiilne laudlina.

Kaasaegsed laudlinad on tavaliselt plekikindlad ja kergesti hooldatavad - te ei pea muretsema, et need saavad liiga kuumas pesus kahjustada. Kõige populaarsemad on ristkülikukujulised laudlinad, kuid ka ümmargused on väga populaarsed. Lauakattekanga kangas peaks olema vastupidav, kuid samas meeldiva puudutusega ja ilus. Seepärast on enamik neist puuvillased laudlinad ja lina. FormAdore'ist leiate ka soovitusi eriliste sündmuste jaoks, nt. pidulikud laudlinad.

89 toodet

Pole midagi paremat kui kaunilt kaetud laud! FormAdore'is oleme sellest täiesti teadlikud, mistõttu pakume laia valikut laudlinte igaks juhuks. Samuti leiate elemendid lauanõud, dekoratiivsed salvrätikud või praktiline ja stiilne lauaplaadid.

Pidulikud laudlinad - elegantsi kõrgeimal tasemel

Pidulikud koosviibimised laua taga nõuavad erilist katet, mistõttu pakume jõululaudade linikuid, mis sobivad ideaalselt nii jõuluõhtu õhtusöögiks kui ka lihavõttehommikusöögiks. Kuid miski ei takista teid kasutamast neid ka lõuna- või õhtusöögiks mõnel teisel, kuid sama olulisel korral. Lihavõttepühade laudlina puhul tasub valida variant, millel on selle pühaga seotud motiivid, näiteks lihavõttemunad. Kui olete klassikaliste laudlinade fänn, siis soovitame halli või valget. Mõnusad laudlinad sobivad hästi ka jõuluõhtu õhtusöögi laua kaunistamiseks. FormAdore'ist leiad ka teisi jooksjaid, mis sobivad eriti hästi jõululaudlinaks. Otsige tumerohelisi või punaseid laudlinu, millel on jõulupuu või lumehelbe motiivid. Pakume kvaliteetsetest materjalidest valmistatud ja järeleproovitud kaupu, mis kestavad kaua. Te leiate plekita laudlinad soovimatu mustuse kiireks eemaldamiseks.

Kaasaegsed laudlinad - igapäevaseks ja pidulikuks otstarbeks

Kas valite alati elegantsed laudlinad pidulikeks koosviibimisteks oma lähedastega, kuid igapäevaselt otsite originaalseid lahendusi, et muuta ühised söögid eriliseks? Siis poleks te saanudki tulla paremasse kohta. FormAdore'ist leiad moodsad laudlinad elutoa lauale ja mujale, mis lisavad teie paigutusele iseloomu. Brändi kollektsioon Foonka kollektsiooni kuuluvad lauajooksud, mis panevad teid hommiku-, lõuna- või õhtusöögi ajal tundma, et olete looduses. Sammalmotiiv viib teid metsaalale, samas kui õlgede ja heina motiiv paneb teid mõtlema puhkusele maal, eelistatavalt saagikoristuse ajal! Perekondliku õhtusöögi jaoks võite valida ka valge laudlina ja kaunistada selle värviliste aktsentidega - klassikaline laud, millel on moodne väände, on alati hinnatud.

Ja kes ütleb, et ka jõuludesse ei saa tuua veidi värskust? Me kinnitame teile, et puuvillased laudlinad heinamotiiviga näeb jõululauale, mis on täis jõuluroogasid, väga ilus välja.

Värvilised laudlinad - just terrassile sobivad!

Kui aga otsite laudlinti terrassil toimuvaks õhtusöögiks või aias toimuvaks grillimiseks, valige värviline toode, mis rõhutab koosviibimise mitteametlikku tooni. Aia laudlinaks on brändi laudlina. Seletti. Humoorikas graafika lõbustab teie sõpru ja kergendab õhkkonda. Või valige linane laudlina, mis sobib suurepäraselt puidust aiamööbliga. Paberist laudlinad sobivad hästi ka mitteametlikeks grillipidudeks. Muretsed, et laudlina tuulest puhub, kui oled looduses? Ka siin tuleme appi, sest FormAdore'ist leiad lauakattega raskused, mis takistavad lauakattega liiga aktiivseks muutumist! Olgu see siis ovaalne või ristkülikukujuline laudlina, pidulik lauajooks või laudlina grillimiseks - vaadake meie soovitusi ja valige endale sobiv laudlina!