Kui teie köögis on Form Factory, küpsetab kõik teie eest - täiuslikult ühtlased tordipõhjad, fantaasiakujulised küpsised..... Meil on olemas kõik, mida vajate, et kookide küpsetamine ja kaunistamine oleks nauditav. Küpsisevormid võimaldavad teil välja lõigata iga kuju, mida te suudate välja mõelda, ja kui need on küpsetatud, jahtuvad need jahtumisrestil jahtumiseks. Erinevad küpsetamistarvikud, nagu keraamilised pallid või kondiitritoodete lõikurid, saavad teie parimateks sõpradeks köögis, nagu ka praktilised küpsetusvaibad ja rullimatid.

Ja kui on aeg kaunistamiseks, võtke tordilabidad võikaunistajad ja kondiitritoodete spaatlid. Kas soovite keerulisemaid kujundusi? Kaunistustarvikute hulgast leiate kaunistusmallid ja jäätumise modelleerimisvahendid. Vaata ka meie küpsetusvormi!

358 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Kes meist ei armasta kodust küpsetamist? Iga kodukondiiter peaks varuma funktsionaalseid tarvikuid kookide, küpsiste ja kookide küpsetamiseks ja kaunistamiseks. Uuri, milliseid seadmeid isuäratavate küpsetiste valmistamiseks ja kaunistamiseks ei tohiks sa oma köögist puududa.

Väikesed ja suured, keraamilised ja silikoonist koogivormid ja koogivormid - küpsetusvormid

Vastupidav, vastupidav ja kauakestev küpsetusvormid valmistatud kvaliteetsetest materjalidest on üks garantii, et hästi küpsetatud kook teie valitud kujul. Meie valiku hulgast leiate koogivormid, muffinivormid, tordivormid, samuti 3D-koogivormid, koogivormid koogivormid ja koogivormid.

Märkimist väärivad ka vormid ja jõuluvormid, Tähelepanu väärivad ka jõuluvormid ja -vormid piparkoogimaja, advendipärja või jõulupuu ja lumememme kujuliste koogikeste küpsetamiseks. Lihavõttepühadeks soovitame teisest küljest varuda vormid ja konservid. Nende abil saate kaunistada oma lauda lihavõttepühade kookidega, nagu näiteks mürkpannkoogist lambaliha või jänesekujuline tassikook.

Meie pakutavad vormid on valmistatud erinevatest materjalidest. Pakume keraamilised, silikoonist või roostevabast terasest vormid. Kõik need on valmistatud parimatest materjalidest ja kõrgeima kvaliteediga, mis tagab usaldusväärse kasutamise pika aja jooksul. usaldusväärne kasutamine pikka aega. Valige hea küpsetusvorm, et saavutada oma küpsetiste soovitud kuju ja välimus. teie kookide soovitud kuju ja välimus.

Kookide küpsetamise tarvikud - asendamatud abilised teie köögis

Meile meeldivad hämmastavad lõhnad ja aroomid, mis lehvivad köögis, kui valmistame omatehtud kooke, leiba või küpsiseid. Järgnev aitab teil valmistada maitsvaid küpsetisi küpsetamistarvikud. Nende hulgast leiate funktsionaalsed vahendid, mis muudavad maiustuste valmistamise lihtsamaks ja mugavamaks.

Milliseid küpsetamistarvikuid leiate meie valikust? Nende hulka kuuluvad muu hulgas soliidselt valmistatud ja käepärane tugev ja käepärane jahutusrestMeie valikust leiate küpsetamistarvikud, mille hulka kuuluvad tugev ja mugav jahutusvõre, tester, koogisegisti, nöörnuga biskviidi ühtlasteks kihtideks lõikamiseks ja keraamilised küpsetuspallid koogi- või lehttainasekujulite kaalumiseks, et aidata teil küpsetada täiesti ühtlasi torte.

Meie küpsetamistarvikud on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja neil on järgmised omadused Meie küpsetustarvikud on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ja neid iseloomustab suur vastupidavus, Seega võite olla kindel, et need kestavad aastaid. Lisaks avaldavad nad muljet oma kaasaegne disain ja julgustab teid nendega maitsvaid kooke valmistama.