Nad hoiavad paigal, kaitsevad, kaunistavad. FormAdore'i lillepotid ja lillepeenrad hoolitsevad suurepäraselt teie lillede ja taimede eest. Kui tegemist on lillepotid leiad siit kõige nõutumad, nagu näiteks lillepotid rõdudele, keraamilised lillepotid, samuti lillepotid stendil. Neid saab otsida ka esteetiliste kaalutluste alusel sellistes kategooriates nagu valged lillepotid, mustad lillepotid, ja isegi kuld!

501 toodet

Potid ja lillepeenrad täidavad kahte rolli: praktilist ja dekoratiivset. Need on parim koht potililledele, aga ka meie aedade, terrasside, rõdude ja interjööride kaunistamiseks.

Potid ja istutusanumad - praktiline kaunistus koju ja aeda

Lillepotid ja istutusanumad Ilusate potitaimede peitmine on lihtne ja kiire viis oma terrassi, aia või interjööri kaunistamiseks. FormAdore'ist leiate laia valiku erinevatest materjalidest valmistatud lillepotte, mis erinevad üksteisest kuju, värvi ja suuruse poolest.

Saate valida väikeste ja suurte lillepottide, kõrgete ja madalate lillepottide, kandiliste, ümmarguste või ristkülikukujuliste lillepottide vahel aknalauale, aeda, terrassile või rõdule. Kuid lisaks standardvormidele pakume ka geomeetrilise kujuga potte, näiteks silindrilisi, koonilisi või püramiidikujulisi, mis on viimasel ajal väga moodsaks muutunud. Konkreetne mudel Lillepotid rõdule või kodu jaoks tuleks sobitada mitte ainult ruumi paigutusega, vaid ka konkreetse taimeliigiga. Näiteks ümmargused mudelid, mis piiravad juurestiku kasvu, on kaktuste jaoks parimad potid. Orhideed seevastu, millel on väga sirged ja õrnad juurestikud, tunnevad end väikestes konteinerites hästi.

Ka dekoratiivsed lillepotid erinevad ka vormilt. Leiad nii vabalt seisvaid kui ka vabalt rippuvaid mudeleid. Lillepott, mis on paigutatud elutuppa kabineti kõrvale, söögituppa või magamistoa nurka, näeb äärmiselt väärikas ja šikk välja. Seinakinnitusega taimepotid seevastu, mis on viimasel ajal väga populaarseks muutunud, on suurepärane valik väikestesse ruumidesse .

Maitsetaimede potid on huvitav valik, eriti kööki või söögituppa. Lõppude lõpuks ei lisa keegi nii palju maitset ja aroomi roogadele kui ise kasvatatud, värsked ja aromaatsed maitsetaimed. Mündi, tüümiani, basiiliku või lovage maitsekates pottides on originaalne dekoratsioon aknalaual, aga ka terrassil ja aias.

Kui valite lillepotte konkreetse interjööri või aia kujunduse jaoks, on oluline tagada, et potid moodustaksid stiililiselt ühtse terviku. Seetõttu pakume nii moodsaid kui ka traditsioonilisi lillepotte, mis avaldavad muljet oma erinevate värvidega. Valge lillepott ja must lillepott, aga ka hallid või tumesinised mudelid on ideaalsed minimalistidele, samas kui kuldne lillepott Valge pott, aga ka hallid ja tumesinised mudelid on ideaalsed minimalistidele, must pott seevastu meeldib kindlasti glamuuri ja originaalsuse austajatele .

Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud potid elutuppa ja aeda lisavad sinna istutatud taimedele atraktiivsust ja on ruumi ainulaadne kaunistus.

Kastmiskannud - nutikad ja funktsionaalsed

Isekastuv intelligentne lillepott on ideaalne lahendus, eriti inimestele , kes unustavad oma lilli regulaarselt kasta või on harva kodus ja ei saa seetõttu oma taimede eest korralikult hoolitseda. Nutipottide suurimaks eeliseks on püsivalt kastmissüsteem, mis vabastab teid lillede regulaarsest kastmisest. Kõik, mida peate tegema, on valada aeg-ajalt õige kogus vett spetsiaalsesse anumasse. Seejärel annab kastmissüsteem taimede juurtele nii palju vett, kui nad vajavad. Kastmispotid See on ideaalne ka kuuma ilmaga, kui taimed vajavad pidevat veeallikat.