Köök ja söögituba

Lusikad, spaatlid ja muud köögitarvikud

Köök on kodu süda - ja koht, kus vajadus igasuguste tarvikute ja vahendite järele on suur! Lõppude lõpuks, headest kavatsustest ei piisa, et süüa ja küpsetada! Kõik, mida vajate, peaks olema köögilauas stendil või sahtlis. Supikausid ja -kausid on hädavajalikud suppide ja kastmete valmistamisel ja serveerimisel. Köögiviljade, kala ja liha röstimiseks on vaja peksupressi ning liha- ja köögiviljapressi. Spaatlid ja spaatlid praadimiseks ja pööramiseks tulevad meile appi taina valmistamisel või köögiviljade ja liha praadimisel. Kookide ja magustoitude valmistamisel ja kaunistamisel tulevad appi vitsad ja köögipintslid, samas kui serveerimislusikad lihtsustavad meie külaliste ja perekonna teenindamist. Tööle!

652 toodet

Köögiriistade ja tarvikute rohkus võib panna pea pöörlema.... Eriti need, kes ei ole kulinaariakunsti üksikasjadega nii hästi kursis, võivad tunda end kõigi naljakate vormide ja mõttetute nimede keskel ekslikult. Niisiis - milleks on olemas ja millal on skimmer kasulik? Vaadake seda!

Tarvikud lõuna- ja õhtusöökide valmistamiseks

Lusikad spagettide, salati ja kõige serveerimiseks

Paljude toodete hulgas, mis tulevad köögis kasuks, on kindlasti esikohal serveerimislusikad, sealhulgas nii spageti- kui ka salatilusikad. Kui traditsioonilised serveerimislusikad (grillitud ja keedetud köögiviljade, prae, praetud kala ja liha jaoks) on suure ja mugava lusika kujul, siis spetsiifilisema otstarbega tarvikud on samuti spetsiifilise kujuga.

Sügavad lusikad on mõeldud suppide ja kastmete serveerimiseks. Makaronilusikad on tavaliselt paarikaupa ja neil on spetsiaalsed keeled, mis hõlbustavad pikkade spagetilõikude paigutamist. Samuti salatilusikad, mis töötavad samuti duona ja on kujundatud nii, et nad saaksid mugavalt salatilehti kühveldada.

Lusikad puljongilõikuri lusikad

Sügavad ja perforeeritud või perforeerimata - skimmerlusikad, mida üldiselt nimetatakse skimmeriteks, kuigi need võivad tunduda nii tüütud, on tegelikult maitsva puljongi valmistamiseks hädavajalikud. Need on kasulikud ka nuudlite ja pelmeenide tõstmiseks keevast veest. Võib kindlalt öelda, et ilma nendeta ei saa midagi kõige maitsvamat teha!

Liha tarvikud

Eelkõige on lihapesto kasulik liha valmistamisel köögis ja toiduvalmistamisel: praadimiseks, grillimiseks või praadimiseks vajate käepäraseid tangid. Kui olete oma roa valmistamise lõpetanud, on hea mõte seda efektselt serveerida ja taldrikutele panna, kasutades selleks stiilset serveerimisvarba.

Kookide küpsetamiseks ja magustoitude valmistamiseks

Vitsad, spaatlid ja harjad

Magustoiduks muidugi kook - ja kuidas seda küpsetada? Köögiriistade hulgast ei tohiks puududa tarvikud kookide, küpsiste ja magustoitude valmistamiseks. Käsivispel aitab teil vahustada munavalgeid jäigaks, samas kui puu- ja silikoonspaatlid võimaldavad teil tainast kiiresti vormi üle kanda. Ja kui eelistate maiustusi, näiteks küpsiseid, siis kasutage köögipintslit, et neid munavalge või võiga glasuurida. Ja see saab olema maitsev!

Kõik need köögitarbed on hoolikalt kavandatud ja valmistatud nii, et need teeniksid oma kasutajat aastaid, kaunistades samal ajal ka kööki. Paljud tarvikud on saadaval komplektidena või on osa laiemast nõudekollektsioonist, mis tagab, et saate oma kööki harmooniliselt kaunistada. Ja kui olete oma spaatli ja vispli välja valinud, kutsume teid köögitööriistade korraldajate ja riiulite kategooriasse, kust leiate konteinerid ja sahtlisisendid. Need aitavad teil koguda oma köögitööriistad ühte kohta, nii et nii hoiustamine kui ka kasutamine on mugav ja turvaline.