Ideaalne köögiviljakoorija ei lõpe terava teraga. Samuti peab see olema korralikult konstrueeritud; nii et seda oleks meeldiv kasutada ja koorimisprotsess oleks tõhus, vaevata ja..... ohutu!

Meie köögivilja- (ja puuviljakoorijad) võib jagada kolme põhigruppi. Esimeses on klassikalised piklikud koorijad, mis lõppevad teraga "silmade" välja löömiseks. Teine tüüp on põikisuunalised koorijad, mis näevad välja nagu habemeajamismasinad. Need sobivad eriti hästi suurte või pikerguste köögiviljadega, nagu suvikõrvitsad, baklažaanid, porgandid, petersellid..... Kolmandasse rühma kuuluvad ebatavalised koorijad, näiteks avokaadode, apelsinide või tomatite koorijad.

Ja kui te otsite vahendit, kuidas teha spagette köögiviljadest, siis vaadake kindlasti lehekülge, kus on julienne'i koorijad, kust leiate ka köögiviljakääritajad ja spiraalimisseadmed.

76 toodet

Kas te hindate praktilisi köögitarvikuid, mis muudavad söögi valmistamise kiiremaks ja lihtsamaks? Kas teile ei meeldi igavus taldrikul ja teie sõbrad peavad teid toidu kaunistamise meistriks või soovite lihtsalt selleks saada? Siis on FormAdore'i pakkumine just teile. Leiad kartulikoorijad, õunakoorijad ja koorijad kartulitele, õuntele ja muudele puu- ja köögiviljadele, mis muudavad sinu toiduvalmistamise viisi igaveseks! Värvilised mudelid kaunistavad teie köögi välimust veelgi.

Ei tea, milleks te pakutavaid vidinaid kasutate? Meie vastus on salatid! Vaadake ladu Maitsvad salatid suveks - 5 tervislikku retsepti ja saada inspiratsiooni!

FormAdore'i köögiviljakoorijad - funktsionaalsed ja vastupidavad.

Meie valikus olevad köögiviljakoorijad on käepärased ja valmistatud vastupidavast materjalist , näiteks roostevabast terasest. Paljud neist on kaetud libisemisvastase plastiga, nii et need ei libise isegi märjadest kätest. Need on varustatud ka spetsiaalsete vahekaartidega, et eemaldada laigud ja silmad, mis rikuvad puuvilja või köögivilja esteetilisust. Nende auks tuleb märkida, et köögiviljakoorijate ergonoomilised vormid muudavad isegi kõige nõudlikumate toodete koorimise palju lihtsamaks ja kiiremaks. Kui vajate koorijat pikkade ja paksu koorega köögiviljade jaoks, pöörake erilist tähelepanu terava ja pika teraga kaupadele. Need muudavad kurgi, kabatšoki või isegi kapsa koorimise palju lihtsamaks. Paljusid soovitusi saavad edukalt kasutada vasakukäelised inimesed. Kas olete huvitatud õunakoorijast, mis aitab teil mitte ainult eemaldada koor, vaid ka valmistada neid kohe küpsetamiseks ja konservide valmistamiseks ? Siis on meil teie jaoks õige toode - Gefu kaubamärgi seade mitte ainult ei koori puuvilju, vaid eemaldab ka tuumapesad ja lõikab need viiludeks. Südamiku eemaldamiseks võite kasutada ka olemasolevat õunasüdamikku. Kui otsite seadet kirsikivide töötlemiseks, siis teised meie valikus olevad kivilõikurid jäävad teile kindlasti silma.

Julienne'i koorijaga - luua tervislikke ja muljetavaldavaid roogasid

Tänu FormAdore'i koorimisseadmetele muutub koorimine lihtsamaks, kuid see ei ole veel kõik meie poolt ette valmistatud artiklite funktsioonid. Paljud tootevalikus olevad mudelid on nn julienne'i koorijad, mis võimaldavad teil luua fantaasiarikkaid roogasid, kasutades köögivilju ribade, niitide või paelade kujul. Julienne'i koorijad hõlmavad selliseid seadmeid nagu spiraalizer või köögiviljade teritaja. Kas soovite valmistada suvikõrvitsast või porgandist spagette või kaunistada oma roogi nende köögiviljade dekoratiivsete lintidega? Meie köögiviljade teritaja tuleb kasuks. See aitab teil luua oma taldrikule värvilise kompositsiooni. Spiraalimasin aitab teil ka lisada oma lapse menüüsse loovalt ja ohtralt puu- ja köögivilju. Teie laps ei saa kindlasti keelduda värvilistest suupistetest!

Fancy hakitud köögiviljad näevad suurepäraselt välja salatites, mida serveeritakse purgis.

Vaadake meie ajakirja Kevadine salat purgis - 5 retsepti ja vali endale midagi!